  • RW81U4R75FB12
RW81U4R75FB12
advertisement
Manufacturer No:
RW81U4R75FB12
HK JDW NO:
866-RW81U4R75FB12
Datasheet:
RW81U4R75FB12
Description:
Through Hole 4.75Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW81U4R75FB12
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.75Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.16mm
  • Length
    7.14mm