  • RWR71S3010DSB12
RWR71S3010DSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR71S3010DSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR71S3010DSB12
Description:
301Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR71S3010DSB12
  • Resistance
    301Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm