  • RWR80N5000FRBSL
RWR80N5000FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR80N5000FRBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR80N5000FRBSL
Package:
Datasheet:
Description:
500Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR80N5000FRBSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    500Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm