  • RWR82N1650FMB12
RWR82N1650FMB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR82N1650FMB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR82N1650FMB12
Package:
Datasheet:
Description:
165Ohm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RWR82N1650FMB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    165Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm