  • RWR89S13R0BSB12
RWR89S13R0BSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S13R0BSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89S13R0BSB12
Description:
13Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S13R0BSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    13Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm