  • RWR89S8R00DRB12
RWR89S8R00DRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S8R00DRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89S8R00DRB12
Package:
Datasheet:
RWR89S8R00DRB12
Description:
8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S8R00DRB12
  • Resistance
    8Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm