  • RWST25138C2701JB00
RWST25138C2701JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST25138C2701JB00
HK JDW NO:
875-RWST25138C2701JB00
Description:
2.7kOhm, 5%, 110W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25138C2701JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    2.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    110W
  • Height
    50mm
  • Length
    199mm