  • RWST25138CN4300JB
RWST25138CN4300JB
advertisement
Manufacturer No:
RWST25138CN4300JB
HK JDW NO:
875-RWST25138CN4300JB
Description:
430Ohm, 5%, 110W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25138CN4300JB
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    430Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    110W
  • Height
    50mm
  • Length
    199mm