  • RWST25168C2200JB04
RWST25168C2200JB04
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C2200JB04
HK JDW NO:
875-RWST25168C2200JB04
Description:
Res Wirewound 220 Ohm 5% 180W 75ppm/C Screw Terminal Bolt-On Bulk
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C2200JB04
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    220Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm