  • RWST25168C3600JB04
RWST25168C3600JB04
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C3600JB04
HK JDW NO:
875-RWST25168C3600JB04
Description:
360Ohm, 5%, 180W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C3600JB04
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    360Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm