  • RWST30250C1602JB00
RWST30250C1602JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250C1602JB00
HK JDW NO:
875-RWST30250C1602JB00
Description:
16kOhm, 5%, 320W
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250C1602JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    16kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    320W
  • Height
    60mm
  • Length
    317mm