  • RWST50373A6801JB01
RWST50373A6801JB01
advertisement
Manufacturer No:
RWST50373A6801JB01
HK JDW NO:
875-RWST50373A6801JB01
Package:
Datasheet:
Description:
6.8kOhm, 5%, 800W
Step5Bar-code shipping tag
RWST50373A6801JB01
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    6.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    800W
  • Depth
    53mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    92.5mm
  • Length
    373mm