  • RWST50373A8200JB01
RWST50373A8200JB01
advertisement
Manufacturer No:
RWST50373A8200JB01
HK JDW NO:
875-RWST50373A8200JB01
Package:
Datasheet:
Description:
820Ohm, 5%, 800W
Step5Bar-code shipping tag
RWST50373A8200JB01
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    820Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    800W
  • Height
    92.5mm
  • Length
    373mm