  • RWST50373C6800JB01
RWST50373C6800JB01
advertisement
Manufacturer No:
RWST50373C6800JB01
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RWST50373C6800JB01
Package:
Datasheet:
Description:
680Ohm, 5%, 800W
Step5Bar-code shipping tag
RWST50373C6800JB01
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    680Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    800W
  • Height
    80mm
  • Length
    432mm