  • S103M69Z5UP65L0R
S103M69Z5UP65L0R
advertisement
Manufacturer No:
S103M69Z5UP65L0R
HK JDW NO:
886-S103M69Z5UP65L0R
Datasheet:
S103M69Z5UP65L0R
Description:
S 10000pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±20% Z5U -30°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
S103M69Z5UP65L0R
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -30°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    S
  • Published
    2016
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • Temperature Coefficient
    Z5U
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Capacitance
    10000pF
  • Lead Pitch
    10mm