  • S22L2FRGB14Q
S22L2FRGB14Q
advertisement
Manufacturer No:
S22L2FRGB14Q
HK JDW NO:
124-S22L2FRGB14Q
Quantity:
In Stock : 7312
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
S22L2FRGB14Q
    Select All
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP66, IP67, IP69K
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Panel Cutout Dimensions
    0.866 (22.00mm)
  • Voltage
    10V~30V
  • Current
    70mA