  • S332M33Z5UN6UJ6R
S332M33Z5UN6UJ6R
advertisement
Manufacturer No:
S332M33Z5UN6UJ6R
HK JDW NO:
886-S332M33Z5UN6UJ6R
Datasheet:
S332M33Z5UN6UJ6R
Description:
S 3300pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±20% Z5U -30°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
S332M33Z5UN6UJ6R
  • Operating Temperature
    -30°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    S
  • Published
    2016
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    Z5U
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Capacitance
    3300pF
  • Lead Pitch
    6.4mm