  • S469AM-915
S469AM-915
advertisement
Manufacturer No:
S469AM-915
Manufacturer:
Nearson
HK JDW NO:
549-S469AM-915
Package:
SMA
Datasheet:
Description:
S469AM-915 datasheet pdf and RF Antennas product details from Nearson Inc. stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
S469AM-915
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    SMA Male
  • Gain
    5dBi
  • Frequency Range
    902MHz~928MHz
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    2.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Height
    502.9962mm
  • Height (Max)
    19.803 503.00mm