S680K33SL0P65K7R
S680K33SL0P65K7R
886-S680K33SL0P65K7R
Radial, Disc
S 68pF 2000V 2kV Ceramic Capacitor ±10% SL 0.335Dia 8.50mm -55°C~125°C Through Hole Radial, Disc