  • S8658PLT-61RTNM
S8658PLT-61RTNM
advertisement
Manufacturer No:
S8658PLT-61RTNM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-S8658PLT-61RTNM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
S8658PLT-61RTNM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    TNC Male
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency Range
    865MHz~868MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    866.5MHz
  • Height (Max)
    1.319 33.50mm