  • S9025PLSMF
S9025PLSMF
advertisement
Manufacturer No:
S9025PLSMF
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-S9025PLSMF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
S9025PLSMF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA Female
  • Applications
    General Purpose
  • Ingress Protection
    IP67
  • Power - Max
    10W
  • Gain
    5.5dBi
  • Frequency Range
    902MHz~928MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Height (Max)
    0.710 18.03mm