SAF82525N-V21
SAF82525N-V21
376-SAF82525N-V21
44-LCC (J-Lead)
Specialized Interface IC SA*82525 44-LCC (J-Lead)
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
SAF82525N-V21 Overview
The 44-LCC (J-Lead)package is a good fit for it.The item is packaged in a Tube case.In the way of [0], this component is installed.It is possible to find devices that supply 4.75V~5.25V volts.By using the [0], it is possible to find parts that are related.
SAF82525N-V21 Features
It is based on SA*82525.
SAF82525N-V21 Applications
There are a lot of Infineon Technologies SAF82525N-V21 Specialized Interface ICs applications.
- USB 1.1 signal switching circuits
- Existing multiplexer applications (both fault-protected and
- Communication systems
- Automotive applications
- Industrial and process control systems
- ?Digital access cross connects
- Residential Gateways, Home Gateway/Router
- E1 Multiplexer
- Ultrasound
- Fault Tolerant Systems
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
SAF82525N-V21
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Infineon Technologies376-TLE7263E36-BSSOP (0.295, 7.50mm Width) Exposed Pad2-3 DaysAdd Compare
Maxim Integrated503-DS2406+TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-PCA9545APWR20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare