  • SBSGC1000154MXR
SBSGC1000154MXR
advertisement
Manufacturer No:
SBSGC1000154MXR
HK JDW NO:
419-SBSGC1000154MXR
Datasheet:
SBSGC1000154MXR
Description:
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Step5Bar-code shipping tag
SBSGC1000154MXR
    Select All
  • Current
    10A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.005Ohm
  • Insertion Loss
    39dB @ 100MHz
  • Length
    5.25mm
  • Width
    3.2mm
  • Height (Max)
    0.104 2.65mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.179Lx0.126W 4.55mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    0.15μF