  • SBSGC5000152MXB
SBSGC5000152MXB
advertisement
Manufacturer No:
SBSGC5000152MXB
HK JDW NO:
419-SBSGC5000152MXB
Datasheet:
SBSGC5000152MXB
Description:
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Step5Bar-code shipping tag
SBSGC5000152MXB
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.179Lx0.126W 4.55mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    1500pF
  • Number of Functions
    1
  • Physical Dimension
    L5.25XB3.2XH2.5 (mm)/L0.207XB0.126XH0.098 (inch)
  • Current
    10A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.005Ohm
  • Insertion Loss
    27dB @ 100MHz
  • Length
    5.25mm
  • Width
    3.2mm
  • Height (Max)
    0.104 2.65mm