  • SBTC-2-10-75LX+
SBTC-2-10-75LX+
advertisement
Manufacturer No:
SBTC-2-10-75LX+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-SBTC-2-10-75LX+
Package:
6-SMD (5 Leads), Flat Lead
Datasheet:
Description:
RF PWR DVDR 10MHZ-1GHZ 6SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SBTC-2-10-75LX+
  • Package / Case
    6-SMD (5 Leads), Flat Lead
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Series
  • Size / Dimension
    0.150" L x 0.155" W (3.81mm x 3.94mm)
  • Frequency
    10 MHz ~ 1 GHz