  • SC2.2M35T
SC2.2M35T
advertisement
Manufacturer No:
SC2.2M35T
Manufacturer:
Samhwa
HK JDW NO:
4660-SC2.2M35T
Package:
Datasheet:
Description:
2.2μF Capacitor Cut Tape
Step5Bar-code shipping tag
SC2.2M35T
  • Packaging
    Cut Tape
  • Capacitance
    2.2μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Diameter
    4mm
  • Height
    5.3mm