  • SCA-4-15-75+
SCA-4-15-75+
advertisement
Manufacturer No:
SCA-4-15-75+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-SCA-4-15-75+
Package:
10-SMD, Flat Leads
Datasheet:
Description:
RF PWR DVDR 10MHZ-1.5GHZ 10SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SCA-4-15-75+
  • Package / Case
    10-SMD, Flat Leads
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Series
  • Size / Dimension
    0.300" L x 0.250" W x 0.195" H (7.62mm x 6.35mm x 4.96mm)
  • Frequency
    10 MHz ~ 1.5 GHz