  • SCRH2D11-220
SCRH2D11-220
advertisement
Manufacturer No:
SCRH2D11-220
HK JDW NO:
728-SCRH2D11-220
Step5Bar-code shipping tag
SCRH2D11-220
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SCRH2D11
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Current Rating (Amps)
    430mA
  • Current Rating
    220mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.12Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    220mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    3.2004mm