  • SD25-0827R8UU12
SD25-0827R8UU12
advertisement
Manufacturer No:
SD25-0827R8UU12
HK JDW NO:
428-SD25-0827R8UU12
Datasheet:
SD25-0827R8UU12
Description:
RF DUPLEXER 827MHZ/872MHZ 8SMD
Step5Bar-code shipping tag
SD25-0827R8UU12
  • Frequency Bands (Low / High)
    824MHz~830MHz / 869MHz~875MHz