  • SDH3812-470-R
SDH3812-470-R
advertisement
Manufacturer No:
SDH3812-470-R
HK JDW NO:
255-SDH3812-470-R
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SDH3812-470-R
Step5Bar-code shipping tag
SDH3812-470-R
    Select All
  • Mounting Type
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    SDH3812
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    340mA
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    1.9Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    410mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm