  • SDI24-5-U2-P5
SDI24-5-U2-P5
advertisement
Manufacturer No:
SDI24-5-U2-P5
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-SDI24-5-U2-P5
Package:
Datasheet:
SDI24-5-U2-P5
Step5Bar-code shipping tag
SDI24-5-U2-P5
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SDI24-U (24W)
  • Size / Dimension
    3.94Lx1.97W x 1.30 H 100.0mmx50.0mmx33.0mm
  • Power (Watts)
    20W
  • Current - Output (Max)
    4A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    5V
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max