  • SDI36-24-U-P6
SDI36-24-U-P6
advertisement
Manufacturer No:
SDI36-24-U-P6
HK JDW NO:
193-SDI36-24-U-P6
Package:
Datasheet:
SDI36-24-U-P6
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Step5Bar-code shipping tag
SDI36-24-U-P6
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SDI36-U (36W)
  • Size / Dimension
    3.94Lx1.97W x 1.30 H 100.0mmx50.0mmx33.0mm
  • Power (Watts)
    36W
  • Approval Agency
    CE, cULus, FCC, PSE
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    1.5A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max