  • SDI50-19-UD2-P6
SDI50-19-UD2-P6
advertisement
Manufacturer No:
SDI50-19-UD2-P6
HK JDW NO:
193-SDI50-19-UD2-P6
Package:
Datasheet:
SDI50-19-UD2-P6
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 50W
Step5Bar-code shipping tag
SDI50-19-UD2-P6
  • Current - Output (Max)
    2.64A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord
  • Voltage - Output
    19V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    Europe
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    150mW Max
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    0°C~40°C