  • SEL3833B-106.2500
SEL3833B-106.2500
advertisement
Manufacturer No:
SEL3833B-106.2500
Manufacturer:
Pericom
HK JDW NO:
17606-SEL3833B-106.2500
Package:
Datasheet:
Description:
LVPECL Output Clock Oscillator, 38.88MHz Min, 212.5MHz Max, 106.25MHz Nom, ROHS COMPLIANT, CERAMIC, 6 PIN