  • SER2814L-682KL
SER2814L-682KL
advertisement
Manufacturer No:
SER2814L-682KL
HK JDW NO:
3194-SER2814L-682KL
Package:
Datasheet:
SER2814L-682KL
Step5Bar-code shipping tag
SER2814L-682KL
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 7 hours ago)
  • Tolerance
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.5MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.00162Ohm
  • Rated Current-Max
    30A
  • Inductance-Nom (L)
    6.8 µH
  • Self Resonant Frequency
    20MHz