  • SER8052-103MEC
SER8052-103MEC
advertisement
Manufacturer No:
SER8052-103MEC
HK JDW NO:
3194-SER8052-103MEC
Quantity:
In Stock : 499
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SER8052-103MEC
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    6.32A
  • Frequency - Self Resonant
    40MHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Case/Size Code
    3335
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    14.33mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    10 µH
  • Height
    5.2mm
  • Length
    8.8mm
  • Width
    8.5mm