  • SF25H160
SF25H160
advertisement
Manufacturer No:
SF25H160
HK JDW NO:
256-SF25H160
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SF25H160
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to SF25H160 .
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Weight
    81.646627g
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating
    160A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Diameter
    24.3mm
  • Length
    80mm