  • SF4-1.75-R4FP-5
SF4-1.75-R4FP-5
advertisement
Manufacturer No:
SF4-1.75-R4FP-5
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-SF4-1.75-R4FP-5
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm, Flat Lens, 1.75 in. Green