  • SFAJL1000223MX1
SFAJL1000223MX1
advertisement
Manufacturer No:
SFAJL1000223MX1
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFAJL1000223MX1
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFAJL1000223MX1
Description:
EMI Feedthrough Filters 100V .022uF X7R 20% L-C Filter
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFAJL1000223MX1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SFAJ
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    100V
  • Additional Feature
    L-TYPE CIRCUIT; WITH NUTS AND WASHERS
  • Capacitance
    0.022μF
  • Number of Functions
    1
  • Physical Dimension
    D4.0XH9.2 (mm)/D0.157XH0.362 (inch)
  • Inductance
    0.5 µH
  • Max DC Current
    10A
  • Circuit Type
    Filter
  • Thread Size
    M3x0.5
  • Diameter
    4mm
  • Height
    9.2mm