  • SFAJL5000101MC0
SFAJL5000101MC0
advertisement
Manufacturer No:
SFAJL5000101MC0
HK JDW NO:
419-SFAJL5000101MC0
Datasheet:
SFAJL5000101MC0
Description:
CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAJL5000101MC0
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    100pF
  • Inductance
    0.05 µH
  • Current
    10A
    M3x0.5
  • Insertion Loss
    7dB @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm