  • SFAJL5000152MX1
SFAJL5000152MX1
advertisement
Manufacturer No:
SFAJL5000152MX1
HK JDW NO:
419-SFAJL5000152MX1
Datasheet:
SFAJL5000152MX1
Description:
CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAJL5000152MX1
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    1500pF
  • Inductance
    0.05 µH
  • Current
    10A
    M3x0.5
  • Insertion Loss
    29dB @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm