  • SFAKL1000223MX0
SFAKL1000223MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFAKL1000223MX0
HK JDW NO:
419-SFAKL1000223MX0
Datasheet:
SFAKL1000223MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAKL1000223MX0
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    100V
  • Additional Feature
    L-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    0.022μF
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A