  • SFAKL2000103MX0
SFAKL2000103MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFAKL2000103MX0
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFAKL2000103MX0
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFAKL2000103MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFAKL2000103MX0
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    200V
  • Additional Feature
    L-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    10000pF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M3.5x0.6
  • Insertion Loss (Max)
    63 dB
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFAK
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%