  • SFAKL2000153MX1
SFAKL2000153MX1
advertisement
Manufacturer No:
SFAKL2000153MX1
HK JDW NO:
419-SFAKL2000153MX1
Datasheet:
SFAKL2000153MX1
Description:
CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAKL2000153MX1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    200V
  • Additional Feature
    L-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    0.015μF
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A