  • SFAKL5000220ZC0
SFAKL5000220ZC0
advertisement
Manufacturer No:
SFAKL5000220ZC0
HK JDW NO:
419-SFAKL5000220ZC0
Datasheet:
SFAKL5000220ZC0
Description:
CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAKL5000220ZC0
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    LC-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    22pF
  • Inductance
    0.05 µH
  • Current
    10A
    M3.5x0.6
  • Insertion Loss (Max)
    12 dB
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm