  • SFAKL5000330ZC0
SFAKL5000330ZC0
advertisement
Manufacturer No:
SFAKL5000330ZC0
HK JDW NO:
419-SFAKL5000330ZC0
Datasheet:
SFAKL5000330ZC0
Description:
CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAKL5000330ZC0
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SFAK
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    LC-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    33pF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.05 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M3.5x0.6
  • Insertion Loss
    1dB @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm