  • SFBLP5000442ZX1
SFBLP5000442ZX1
advertisement
Manufacturer No:
SFBLP5000442ZX1
HK JDW NO:
419-SFBLP5000442ZX1
Datasheet:
SFBLP5000442ZX1
Description:
CAP FEEDTHRU 4400PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFBLP5000442ZX1
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SFBL
  • Size / Dimension
    0.187Diax0.362L 4.75mmx9.20mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    PI-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    4400pF
  • Inductance
    0.075 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M4x0.7
  • Insertion Loss
    47dB @ 100MHz
  • Output Impedance
    50Ohm Ω
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm