  • SFJEC2K00682MX0
SFJEC2K00682MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFJEC2K00682MX0
HK JDW NO:
419-SFJEC2K00682MX0
Datasheet:
SFJEC2K00682MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 6800PF 2KV AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFJEC2K00682MX0
    Select All
  • Insertion Loss
    39dB @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm
  • Diameter
    9.8mm
  • Height
    9.4mm
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    2000V 2kV
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    6800pF