  • SFKBL5000150ZC0
SFKBL5000150ZC0
advertisement
Manufacturer No:
SFKBL5000150ZC0
HK JDW NO:
419-SFKBL5000150ZC0
Datasheet:
SFKBL5000150ZC0
Description:
CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFKBL5000150ZC0
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFKB
  • Size / Dimension
    0.173Diax0.417L 4.40mmx10.60mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    L-C TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    15pF
    D4.4XH10.6 (mm)/D0.173XH0.417 (inch)
  • Inductance
    0.05 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    6-32
  • Insertion Loss (Max)
    9 dB
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm
  • Diameter
    4.4mm
  • Height
    10.6mm