  • SFSA080GM2AK4TO-I-6B-62P-STD
SFSA080GM2AK4TO-I-6B-62P-STD
advertisement
Manufacturer No:
SFSA080GM2AK4TO-I-6B-62P-STD
Manufacturer:
Swissbit
HK JDW NO:
746-SFSA080GM2AK4TO-I-6B-62P-STD
Description:
SSD 80GB M.2 PCIE TLC SATAIII
Step5Bar-code shipping tag
SFSA080GM2AK4TO-I-6B-62P-STD
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Swissbit
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    X-76M2 2280
  • Size / Dimension
    80.00mm x 22.00mm x 3.58mm
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    3.3V